Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Сторінка платника податків

Донецькими митниками виявлено порушень митних правил на суму майже 4 мільйони гривень [16 квітня 2018  10:30]

За результатами роботи Донецької митниці ДФС у правоохоронному напрямку протягом І кварталу 2018 року виявлено та задокументовано 54 порушення митних правил на загальну суму 3,92 млн гривень. У восьми випадках митниками було вилучено предмети правопорушень, приблизна оціночна вартість яких складає майже 90 тис. гривень. Слід зазначити, що в цьому році у 2,6 разів спостерігається збільшення фактів виявлення порушень митних правил, та у 2 рази збільшення кількості та обсягів реально вилучених предметів правопорушень. 

Крім того, впродовж трьох місяців 2018 року митниками Донеччини до відповідних правоохоронних органів було направлено 4 повідомлення про протиправні діяння, що можливо містять ознаки кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачені ст.191 (привласнення чи розтрата чужого майна), ст.358 (підробка документів), ст.212 (ухилення від сплати податків) та ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. 

Слід зазначити, що митниками Донецького регіону підтримуються тісні та взаємоузгоджені зв’язки з податківцями інших регіонів України. Так, в рамках протидії порушенням не тільки митного, а і податкового законодавства, управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Донецької митниці ДФС до Головних управлінь ДФС у різних регіонах нашої країни протягом січня-березня 2018 року було направлено 14 матеріалів для проведення контрольно-перевірочних заходів з метою уникнення несплати до держбюджету значних сум податків і зборів. Більшість цих матеріалів пов’язана із темою ввезення на митну територію України автотранспортних засобів з іноземною реєстрацією, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів, та які використовуються на території України в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими надано пільги. 

В рамках проведення операції «Рубіж-2018» з правоохоронними органами Донецької області проведено 12 спільних заходів, в результаті яких виявлено та задокументовано 14 порушень митних правил. Основними предметами правопорушень стали транспортні засоби та тютюнові вироби. 

До Державного бюджету України протягом І кварталу 2018 року Донецькою митницею ДФС перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 336 тис. грн, що на 247 тис. грн більше минулорічних показників.


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua