Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Сторінка платника податків

КПВВ «Мар`їнка»: 2 невдалі спроби перевезення ТМЦ на тимчасово окуповану територію України [09 липня 2018  11:10]

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції ДФС, який залучений до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками прикордонної служби, 23-24 червня 2018 року під час несення служби на КПВВ “Мар’їнка” виявили факти порушення порядку переміщення товарів на тимчасово окуповану територію України та порядку провадження господарської діяльності. 

23 червня 2018 року під час огляду автомобіля під керуванням мешканця смт. Гольмівський Донецької області, який прямував на тимчасово окуповану територію України, було виявлено оптоволоконний кабель довжиною 1500 м орієнтовною вартістю понад 15,0 тис. гривень. 

Наступного дня під час огляду автомобіля під керуванням мешканця м. Димитрів Донецької області було виявлено аналогічне порушення – водій намагався приховано перевезти на тимчасово окуповану територію України метал (мідь) листовий та у виробах вагою 67 кг орієнтовною вартістю 10,5 тис. грн та косметичні засоби в асортименті орієнтовною вартістю 5,8 тис. гривень. 

Також вищезазначений громадянин України надавав послуги з перевезення пасажирів без державної реєстрації як суб'єкта господарювання за грошову винагороду у сумі 2,25 тис. гривень. 

Відносно порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 204-3 та ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності загальною орієнтовною вартістю 33,55 тис. гривень вилучено до прийняття законного рішення.


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua