Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Сторінка платника податків

У Донецькій області діє понад 7900 алкогольних та тютюнових ліцензій [15 квітня 2019  09:17]

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Донецькій області станом на 1 квітня 2019 року на території області діє 7925 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Зокрема, у березні поточного року було видано 832 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них на торгівлю алкогольними напоями – 448, та 384 – на торгівлю тютюновими виробами.

За перші три місяці 2019 року за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 214 ліцензій та анульовано дію 53 ліцензій. Крім того, за продаж алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку, суб’єктам господарювання Донеччини було анульовано 7 ліцензій.

З метою недопущення  порушень в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів фахівці фіскальної служби Донеччини постійно проводять контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів. За результатами вжитих заходів з початку 2019 року сума застосованих до порушників фінансових санкцій склала 2,1 млн гривень. Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами фінансові санкції склали 831,2 тис. грн, за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 710 тис. гривень. Крім того, до недобросовісних підприємців, які продавали алкоголь та тютюн неповнолітнім, застосовано фінансові санкції на загальну суму 244 тис. гривень.

Загалом, з початку року від ліцензування роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів Донеччини надійшло 11,2 млн гривень.

ГУ ДФС у Донецькій області


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua