Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Сторінка платника податків

Майже 640 млн гривень вже надійшло до місцевих бюджетів від власників та орендарів земель Донеччини  [12 серпня 2019  08:10]

За сім місяців 2019 року місцеві бюджети Донецької області отримали 639,5 млн грн плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 559,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 80,4 млн гривень.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-липня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8,8 відсотків.

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполя – понад 168 млн грн, землекористувачі Слов’янського району поповнили бюджет на 67,3 млн грн, м. Краматорськ - на 66,2 млн гривень.

Податкова служба Донеччини нагадує, що нарахування сум податку за землю фізичним особам було проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2019 року. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

ГУ ДФС у Донецькій області


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua