Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Сторінка платника податків

Компенсація підприємств Донеччини за забруднення довкілля складає 616 млн гривень [12 серпня 2019  08:12]

Для Донецького регіону екологічний податок по праву можна вважати оздоровчим податком, адже через функціонування великої кількості заводів, шахт та фабрик за рівнем забруднення регіон займає одну з лідируючих позицій серед областей України.

За рахунок екологічного податку суттєво поповнюються бюджети місцевих громад для подальшого фінансування заходів, спрямованих на захист довкілля нашої області. Підприємства Донеччини за січень-липень 2019 року на оздоровлення навколишнього середовища перерахували 616,0 млн грн екологічного податку, що на 119,6 млн більше за торішні показники.

Середньомісячний показник надходжень екологічного податку за сім місяців поточного року по Донецькій області становить понад 88,0 млн гривень.

Із загальної суми надходжень екологічного податку слід виділити надходження нової статі доходів у 2019 році – надходження екологічного податку, що справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення, внесок якого до державного бюджету склав 78,7 млн гривень.

Нагадуємо, що суми екологічного податку обчислюються за податковий (звітний) квартал. Останній день сплати екологічного податку за ІI квартал 2019 року – 19 серпня 2019 року.

ГУ ДФС у Донецькій області


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua