Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВЦА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Ювілей слов’янського тренера [11 вересня 2015  16:54]

11 вересня 2015 року свій 50-й День народження святкує Рюмін Володимир Вікторович – тренер з кікбоксингу обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксингу, тренер федерації боксу та кікбоксінгу міста Слов’янськ. 

Будучи спортсменом і виступаючи на змаганнях, Рюмін В.В. неодноразово підіймався на найвищі сходинки п’єдесталу пошани найрізноманітніших змагань, є майстром спорту СРСР з боксу. 

Досягнення Володимира Вікторовича:

    • Чемпіон спартакіади Української СРСР в 1985 році;
    • Призер спартакіади народів СРСР в 1986 році;
    • Переможець кубка СРСР з боксу в 1987 році;
    • багаторазовий переможець і призер кубків, чемпіонатів та спартакіад області з боксу.

За роки тренерської кар’єри вихованці Володимира Вікторовича ставали переможцями та призерами обласних, Всеукраїнських і Міжнародних змагань. 

Сьогодні під його керівництвом роблять свої перші кроки у спорті юні слов’янці – учні обласної спортивної школі з кікбоксингу та вихованці федерації боксу та кікбоксінгу міста Слов’янськ. 

З нагоди ювілею Володимиру Рюміну оголошена подяка Слов’янської міської ради: «за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію боксу та кікбоксінгу, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді, та з нагоди 50-річчя з Дня народження», яку від імені в.о. міського голови, секретаря міської ради Олега Зонтова вручив імениннику начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Міщенко Олександр. 

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради та спортивна громадськість щиро вітають Володимира Вікторовича з Днем народження. Бажаємо міцного здоров'я, щастя та родинного благополуччя, величезних успіхів у всіх починаннях, а також побільше натхнення на шляху до нових цілей і перемог!


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВЦА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua