Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Виїзна нарада у вузловій лікарні [11 січня 2017  16:55]11 січня заступник міського голови Юрій Підлісний провів виїзну нараду в КЛПЗ «Вузлова лікарня м.Слов’янська». На нараді були присутні начальник відділу охорони здоров’я Олена Джим, головний лікар Станіслав Ставнічий та представник підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи у лікарні. Вони оглянули перший поверх будівлі, де будівельники ремонтують приміщення стаціонарного відділення та намітили завдання на найближчий час.

Нагадуємо, що на реалізацію проекту «Капітальний ремонт стаціонарного корпусу КЛПЗ «Вузлова лікарня» з міського бюджету в 2016 році було виділено 1,5 млн. грн.

З 1 квітня 2016 року на базі вузлової лікарні почала роботу амбулаторія № 10 Центру первинної медико-санітарної допомоги, консультативна поліклініка з денним стаціонаром, фізіотерапевтичним, рентгенологічним відділеннями. Після проведення капітального ремонту стаціонарного корпусу на його площах планується розмістити отоларингологічне відділення і вищезазначені структурні підрозділи. © 2005 - 2021 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua