Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

У Слов’янську реалізується муніципальна енергетична реформа [22 травня 2017  16:48]З 16 по 18 травня у м.Київ відбулася друга навчальна сесія з енергетичного аудиту будівель в рамках Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні". 

Енергоменеджер Слов’янської міської ради Олександр Корчма проходить навчання з енергоаудиту на основі методики норвезької компанії ENSI та її спеціалізованого програмного забезпечення для сектору будівель ЕАВ. Навчальний план складається з трьох навчальних сесій (тривалістю 3 дні кожна) з квітня по липень 2017 року та виконанням між сесіями домашнього завдання. 

Метою тренінгової програми ENSI є навчити спеціалістів проводити енергетичний аудит будівель, надавши їм уміння щодо ідентифікації проектів та сканування для того, щоб обрати придатні проекти, виконання дисциплінарних енергетичних розрахунків з використанням програмного продукту ENSI ЕАВ, проведення енергоаудиту та підготовки звіту з енергоаудиту, що буде використовуватись як основа для добору і впровадження енергоефективних заходів. 

Наприкінці курсу необхідно пройти тестування для отримання сертифікату. © 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua