Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  [17 квітня 2019  11:10]13 квітня на подвір’ї загальноосвітньої школи № 5 відбулися змагання І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019 році. 

У змаганнях взяли участь команди 11 загальноосвітніх шкіл міста. 

Учні шкіл змагалися і виявляли найсильніших та найспритніших у наступних програмах: - «Впоряд» де учасники показували свої навички у стройовій підготовці; змагання «Рятівник» надання першої медичної допомоги; конкурс «Перетягування линви»; змагання «Туристсько-спортивна смуга перешкод»; змагання зі стрільби, інтелектуальна гра «Відун», конкурс «Ватра» та інші. 

У цікавій, напруженій та запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином:
1 місце – рій «Соколята» (ЗОШ № 10);
2 місце – рій «Вільні люди» (ЗОШ № 1);
3 місце – рій «ЮнУк» (ЗОШ № 15). 

Усі призери змагань відзначені грамотами та кубками відділу у справах сім’ї, молоді, та спорту, а також призами від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Вітаємо переможців змагань, бажаємо успіхів та нових перемог! 

Слід зауважити, що ЗОШ № 10 буде представляти місто Слов'янськ на обласних змаганнях «Сокіл» («Джура») у м. Торське з 13 по 19 травня 2019 року. Бажаємо їм успіхів та перемоги. 


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua