Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Відкритій Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) та ІІ етап Кубку Донецької області [17 квітня 2019  11:16]З 13 по 14 квітня 2019 р. на базі відпочинку «Лісова», що у с.Торське, пройшов відкритій Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) та ІІ етап Кубку Донецької області.
Участь у змаганнях взяли 160 спортсменів різних вікових груп з Краматорська, Костянтинівки, Дружківки, Добропілля, Білозерська, Бахмута, Торецька, Слов’янська, Сєвєродонецька (Луганської області) та Лиманскої ОТГ. 

У перший день змагань спортсмени долали класичні дистанції від 2 до 6 км в залежності від вікової групи. 

За підсумками цих змагань спортсмени команди «ТОР» м.Словянська (керівник Валентина Рогова) Тарасова Поліна (група Ж-12) та Бутаєнко Ірина (група Ж-14) вибороли бронзові нагороди.
Наступного дня на короткій дистанції Тарасова Поліна стала переможцем у віковій групі Ж-12. 

Наразі Поліна Тарасова готується до участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який відбудеться в Сумській області з 17 по 22 квітня поточного року. 

Вітаємо слов’янських спортсменів та їх тренера з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог! © 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua