Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

26 квітня - День Чорнобильської трагедії [26 квітня 2019  09:31]

 Шановні слов’янці!

 

26 квітня вся Україна, а з нею і весь світ відзначає сумну дату: День Чорнобильської трагедії. Цю аварію називають найбільшою екологічною катастрофою ХХ століття. Радіоактивного опромінення зазнали майже 8,4 мільйонів людей в 17 країнах світу.

Вже 33 роки ми живемо в світі, який пережив Чорнобильську катастрофу,але її негативний вплив на навколишнє середовище і життя людей відчувається і досі. Масштаби вибуху могли бути незрівнянно більше, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Серед них були і відважні слов'янці: військовослужбовці, пожежники, працівники міліції, медики, будівельники, фахівці інших професій.

Ми повинні завжди пам'ятати - тільки самовідданості та високому професіоналізму ліквідаторів вдалося впоратися з цією величезною бідою.

Сьогодні ми віддаємо данину подвигу ліквідаторів, схиляючи голови перед пам'яттю тих, хто не дожив до наших днів. Ми ніколи не забудемо ваш героїчний подвиг.

Шановні чорнобильці-ліквідатори та їх вдови! Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Нехай небо над нашими головами завжди буде мирним, а майбутнє наших дітей буде світлим і щасливим.

 

З повагою,
міський голова Вадим Лях

 


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua