Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Рятувальники в черговий раз звертаються до батьків з проханням нагадувати своїм дітям про пожежну безпеку [13 серпня 2019  13:52]

Нехтування елементарними правилами пожежної безпеки залишається однією з основних причин виникнення пожеж. Не рідко причиною пожежі є дитячі пустощі з вогнем. 

На жаль, батьки в повсякденних турботах у більшості випадків не приділяють достатньої уваги та часу вихованню у дітей обережного поводження з вогнем, часто залишають їх без нагляду, що не рідко призводить до виникнення пожежі внаслідок дитячих пустощів з вогнем. Дорослі часто забувають, що дітям притаманна дитяча допитливість. Сірники, запальнички, газові і електричні прилади викликають підвищений інтерес у дітей. Не розуміючи яку небезпеку приховує в собі вогонь, дитині нічого не варто запалити сірника, сидячі на ліжку або в кріслі, увімкнути у електромережу праску або іншими електроприлади, відкрити газову горілку. 

Щоб уникнути пожежі від дитячих пустощів з вогнем, необхідно виконувати наступні заходи:
• навчайте дітей елементарним правилам поводження з вогнем;
• не залишайте дітей наодинці без догляду дорослих;
• запальнички, сірники та інші предмети, що легко займаються зберігайте у недоступних для дітей місцях. 

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, побутовою хімією, ліками. Збережемо спільними зусиллями життя та здоров’я наших дітей! 


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua