Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Миколі Чечоткіну присвоєне звання «Почесний громадянин міста Слов’янська» [09 жовтня 2019  14:51]

9 жовтня в малому залі міської ради відбулась урочиста подія. Міський голова Вадим Лях в присутності начальників управлінь, відділів та служб міської ради вручив диплом та посвідчення Почесного громадянина Слов’янська Голові державної служби України з надзвичайних ситуацій Чечоткіну Миколі Олександровичу.

Очільник міста зазначив, що звання Почесний громадянин Слов’янська Миколі Олександровичу було присвоєне за особистий вагомий внесок, безпосередню координацію та виконання заходів по розмінуванню території міста Слов’янська, вивезення і знешкодження вибухонебезпечних предметів, відновлення нормальних умов життєдіяльності населення, відновлення у найкоротші терміни енерго та водопостачання Слов’янська і налагодження мирного життя мешканців важливих соціальних об’єктів та об’єктів життєзабезпечення міста у липні 2014 року, вирішення питань соціального захисту дітей та внутрішньо переміщених осіб.

Присутні бурхливими оплесками привітали нового Почесного громадянина міста і побажали йому успіхів у роботі та всіх життєвих гараздів. У свою чергу Микола Чечоткін подякував тим, з ким працював у складний для Слов’янська період у липні 2014 року.


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua