Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВЦА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Національна практична конференція [08 листопада 2019  09:19]До уваги громадських організацій, представників малого та середнього бізнесу! 

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 07.02.2019 №120/5-19 (зі змінами), 05 грудня 2019 року проводиться національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами». 

До участі у конференції запрошуються представники малого і середнього підприємництва, бізнес–асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій. 

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання: 

  • аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки; 
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ; 
  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ; 
  • презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів. 

Місце проведення конференції - «Авангард-Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції - о 10.00. Реєстрація учасників - з 9.00. 

Обов’язкова реєстрація за посиланням

Інформацію щодо участі необхідно надати не пізніше 28 листопада 2019 року за телефоном (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.comoleg.bedzay@gmail.com

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: 

(050) 347-85-73; oleg.bedzay@donetskcci.comoleg.bedzay@gmail.com
 (контактна особа – Бедзай Олег Миколайович).


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВЦА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua