Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

У Слов’янську школи переходять на дистанційне навчання, масові заходи скасовано [27 січня 2022  11:04]

У зв’язку зі значним зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію, у Слов’янську запроваджуються посиленні карантинні обмеження. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на сьогоднішньому засіданні.

Скасовуються всі масові заходи.

Починаючи з 28 січня, всі загальноосвітні навчальні заклади, підпорядковані Слов’янській ВЦА, переходять на дистанційне навчання. При цьому кожна школа повинна забезпечити можливість прийому учнів 1-4 класів, батьки яких не можуть залишити їх вдома, в режимі так званої чергової групи. Дозволені індивідуальні консультації з навчальних предметів. 

В лікарнях обмежується планова госпіталізація та проведення профілактичних оглядів. 

У школах мистецтв теж запроваджується дистанційна форма навчання. В звичайному режимі дозволяються індивідуальні заняття, а також групові заходи з чисельністю учасників не більше 15 осіб при наявності в них «зелених» сертифікатів.   

Дитячо-юнацькі спортивні школи, спортивні клуби та секції поки що продовжують працювати у звичайному режимі, але з посиленими протиепідемічними заходами (не більше 1 особи на 10 кв. м). 

Попередньо, обмежувальні заходи триватимуть впродовж 2 тижнів - до 11 лютого.  

Впродовж минулої доби, 26 січня, у Слов’янській ТГ було зафіксовано 365 нових випадків захворювання на COVID-19. Це один з найвищих показників за весь час карантину. В той же час, кількість людей, які потребують госпіталізації, поки що порівняно невелика – на даний час в «ковідному» госпіталі перебувають 34 пацієнти. 

Додамо, що з 27 січня Донецька область перейшла до так званої «поманранчевої» зони епідемічної небезпеки.


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua