Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів [12 квітня 2018  18:03]

Відповідно ч.2 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями) та керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», зареєстрованого в МЮУ 16.08.2012 р. за № 1380/21692, ТОВ «Ліра ЛТД» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків, що знаходяться на обслуговуванні ТОВ «Ліра ЛТД». 

Метою розробки та впровадження нових тарифів на послуги ТОВ «Ліра ЛТД» є врахування економічно обґрунтованих витрат підприємства на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. 

Обґрунтування необхідності зміни діючих тарифів на послуги ТОВ «Ліра ЛТД» для споживачів 

На обслуговуванні підприємства знаходиться 76 багатоквартирних житлових будинків. 

Діючі на даний час тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (встановлені рішенням виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 18.03.2009р. №153 "О тарифах на услуги по содержанию домов, сооружений и придомовых территорий в жилом фонде коммунальной собственности г.Славянска") не відшкодовують в повному обсязі витрати підприємства, перш за все у зв’язку з ростом тарифів на електроенергію, цін на паливно-мастильні матеріали та збільшенням розміру прожиткового мінімуму, встановленого по Україні з 01 січня 2017 року для працездатних осіб, що є основою для розрахунку тарифних ставок та посадових окладів працівників підприємства, а також росту мінімальної заробітної плати відповідно до чинного законодавства проти закладених показників в розрахунки діючих на підприємстві тарифів. 

За результатами діяльності підприємства за 2017 рік рівень відшкодування встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 56 %, собівартості – 51 %. 

Так за період дії встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відбулись наступні зміни: ріст вартості паливно-мастильних матеріалів склав 410 %, ріст тарифів на електроенергію для житлових будинків – на 700%, ріст мінімальної заробітної – на 700 %. Збільшення діючого до запропонованого середньозваженого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в середньому становить 220 %. 

Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність зміни тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій відповідно до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». З порівняльною таблицею діючих тарифів, запропонованих нових економічно обґрунтованих тарифів та відсотка збільшення по кожному будинку, переліком послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться в кожному конкретному будинку, та їх вартістю, періодичністю та строками надання послуг, обґрунтуванням причин зміни тарифу та іншою додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням, на інформаційному стенді підприємства. 

ТОВ «Ліра ЛТД» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 14 календарних днів з дня опублікування повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за адресою: 84116,Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Батюка, 48 у робочій час підприємства, крім суботи та неділі.


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua