Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Оголошується конкурс [05 жовтня 2018  13:04]

Відділ культури Слов'янської міської ради (м. Слов'янськ, пл. Соборна, 2) оголошує 05.10.2018 конкурсний добір на посаду керівника закладу культури: директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОВКІЛЛЯ М.СЛОВ’ЯНСЬКА».

Для участі у конкурсі приймаються заяви від осіб, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.
Документи приймаються з дати оголошення конкурсного добору з 05 жовтня 2018 по 04 листопада 2018 року включно (протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу) за адресою: м. Слов'янськ, пл. Соборна, № 2, адміністративне приміщення Слов'янської міської ради, каб. № 408. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надає відповідальна особа відділу культури – Грибова Ольга Анатоліївна (тел. /06262/ 2-56-32), E-mail: сulture@slavrada.gov.ua.
 
Формування конкурсної комісії для добору керівника закладу культури відбудеться з 08 жовтня 2018 року. Трудовий колектив подає до складу конкурсної комісії для добору керівника закладу культури 3 кандидатури, які не є членами трудового колективу. Громадські організації, мета діяльності яких відповідає галузевим напрямам діяльності закладів культури, у яких проводиться конкурсний добір, подають 3 кандидатури від кожної. Жеребкування на відбір членів конкурсної комісії з числа громадських організацій відбудеться 29 жовтня 2018 року в приміщенні Відділу культури Слов'янської міської ради. 

Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи (ст. 214 Закону України «Про культуру»): 

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційни листи довільної форми;мотиваційний лист довільної форми. 

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Відділу культури Слов'янської міської ради не пізніше 04 листопада 2018 року.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі подані кандидатами документи оприлюднюются на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Відділу культури Слов'янської міської ради, які передаються конкурсній комісії. 

На засіданні конкурсної комісії під час проведення співбесіди кандидати повинні презентувати проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. 

Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". 

додаток


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua