Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Інформація від Слов’янського міського центра зайнятості [12 квітня 2019  14:26]

У Донецькій області пройде Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота обирає тебе»

17 квітня з 11.00 до 13.00 Донецька обласна служба зайнятості проведе Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота обирає тебе», який одночасно пройде в усіх містах та районах Донецької області. У м. Слов’янськ він відбудеться в приміщенні центральної міської бібліотеки за адресою пл. Соборна, 2. 

Формат заходу передбачає три локації різної спрямованості: «Профорієнтація», «Професійний старт», «Сектор підприємництва». 

У «Профорієнтації» на відвідувачів чекатиме експрес-тестування, корисні поради і допомога у складанні резюме. 

Локація «Професійний старт» презентуватиме роботодавців і роботу мобільних груп рекрутерів. Тут можна буде продивитись актуальні відеовакансії, відеопрезентацій роботодавців і навчальних закладів. 

У «Секторі підприємництва» гості зможуть особисто поспілкуватись з бізнес-експертами, отримати консультаційну допомогу, ознайомитись з роботою додатку «Центр Розвитку Підприємництва». 

Метою заходу є сприяння ефективній зайнятості населення, орієнтація молоді на отримання професій, актуальних на ринку праці регіону, оперативне задоволення потреб роботодавців у робочій силі, сприяння розвитку підприємницьких ініціатив населення, підвищення рівня інформованості учасників заходу щодо послуг та можливостей служби зайнятості. 

Запрошуємо усіх охочих та представників ЗМІ прийняти участь у ярмарку. 

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном 0626225592, 0626664446, контактна особа Бондаренко Аліна Олександрівна або в Слов’янському міському центрі зайнятості зайнятості.


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua