Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Звіт про результатами електронних консультацій з громадськістю  [05 листопада 2019  17:01]

1. Найменування органу місцевого самоврядування, який проводив обговорення
Виконавчий комітет Слов’янської міської ради. 

2. Назва проекту акта, що виносився на обговорення:
Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації. 

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні
На момент закінчення електронного обговорення на веб-платформі електронних консультацій за посиланням https://consult.e-dem.tools/npas/114, станом на 23.10.2019, з проектом ознайомились 36 осіб. 

4. Інформація про пропозиції, що надійшли
За час обговорень (08.10.2019) надійшли пропозиції від Алтуніної Ольги Миколаївни наступного змісту: 

1. «Пропоную пункт 1 розділу IV Порядку доповнити позицією наступного змісту: " - вмотивованої пропозиції органу самоорганізації населення на території обслуговування якого знаходиться об'єкт, щодо подальшого використання об'єкта; - вмотивованої пропозиції депутатської фракції Слов'янської міської ради з пропозицією про подальше його використання» 

2. «Вказана редакція не дає можливості вивчити пропозиції усіх стейкхолдерів. Єдиний суб'єкт що може зупинити приватизацію об'єкту є балансоутримувач. Не вважаємо, що думка балансоутримувача може бути об'єктивною, адже рішення буде прийнято одноособово завідуючим або директором закладу/ комунального підприємства. При прийнятті такого рішення на керівника закладу або підприємства можуть впливати потенційні набувачі об'єкту або роботодавець керівника, отже для зменшення корупційних ризиків необхідно розширити коло осіб, що можуть заборонити (зупинити) приватизацію об'єктів комунальної власності.» 

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень
Пропозиції та зауваження будуть враховані, у зв’язку з чим будуть внесені відповідні доповнення в пункт 1 розділу IV Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації. 

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення
За результатами електронних консультацій з громадськістю щодо проекту рішення Слов’янської міської ради «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації» прийнято рішення внести відповідні доповнення в пункт 1 розділу IV Порядку.


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua