Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Повідомлення про оприлюднення проектів детальних планів території та звітів про стратегічну екологічну оцінку [07 листопада 2019  09:08]

Відповідно до п.4 ст.12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, Слов’янська міська рада оприлюднює проект детального плану території по вул. Центральна, 12, м. Слов’янськ, проект детального плану території по вул. Сучасна, 15, м. Слов’янськ, проект детального плану території на трасі Київ – Довжанський, в районі БЗС, м. Слов’янськ, та звіти про стратегічну екологічну оцінку.

1. Детальний план території по вул. Центральна, 12, м. Слов’янськ, детальний план території по вул. Сучасна, 15, м. Слов’янськ, детальний план території на трасі Київ – Довжанський, в районі БЗС, м. Слов’янськ розробляються з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови зазначеної території, виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території. 

2. Рішення про затвердження зазначених детальних планів території приймає Слов’янська міська рада. 

3. Громадське обговорення проектів детальних планів території та звітів про стратегічну екологічну оцінку триватиме у термін з 07.11.2019 по 08.12.2019. 

Громадські слухання щодо проектів детальних планів території та звітів про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 22.11.2019 о 14-00 за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, 3-й поверх, малий зал засідань. 

Інформацію щодо проектів детальних планів території та звітів про стратегічну екологічну оцінку можна отримати в управлінні містобудування та архітектури Слов’янської міської ради (поштова адреса: 84122, Донецька область, м.Слов’янськ, пл. Соборна, 2, каб. 60) та на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради. 

Письмові зауваження та пропозиції подаються до Слов’янської міської ради на вищевказану адресу та на електронну адресу slavgorarch@i.ua під час громадського обговорення заяви. Контактна особа: начальник управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради, головний архітектор м.Слов’янська Руденко Сергій Іванович. Термін надання зауважень та пропозицій триватиме з 07.11.2019 по 08.12.2019. 

Інформація про існуючий стан навколишнього середовища, природних ресурсів, що стосується детальних планів території, знаходиться у відділі екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради (м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, каб.304). Інформація, пов’язана зі здоров’ям населення, знаходиться у відділі охорони здоров’я Слов’янської міської ради (м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, каб.439) 

4. Проекти детальних планів території та звіти про стратегічну екологічну оцінку не потребують проведення транскордонних консультацій. 

Відповідно до п.3 ст.11 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, звітом про стратегічну екологічну оцінку для проектів детального плану території по вул. Центральна, 12, м. Слов’янськ, детального плану території по вул. Сучасна, 15, м. Слов’янськ, детального плану території на трасі Київ – Довжанський, в районі БЗС, м. Слов’янськ є розділ "Охорона навколишнього природного середовища".

Проект детального плану території по вул. Центральна, 12, м. Слов’янськ

Проект детального плану території по вул. Сучасна, 15, м. Слов’янськ

Проект детального плану території на трасі Київ – Довжанський, в районі БЗС, м. Слов’янськ


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua