Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та ядерних випромінювань [12 листопада 2019  15:16]

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради запрошує громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії з питання заміни посвідчень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 (зі змінами) «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Громадянам вищевказаних категорій, які на сьогодні ще не звернулись для заміни посвідчення, необхідно терміново звернутися до Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради за адресою: м.Слов’янськ, вул.Батюка, 40 каб. 9 понеділок та четвер з 8-00 до 16-00 (перерва с 12-00 до 12-48), контактний телефон (0626) 62 29 17.

При собі мати наступні документи: паспорт, ідентифікаційний номер, посвідчення ЧАЕС та вкладка, довідка МСЕК про встановлення групи інвалідності, первинні документи, на підставі яких встановлено статус (експертний висновок, кратність зарплат, архівна довідка, виїзди, довідка про евакуацію, та інше), 2 фотокартки розміром 3х4 см.

Звертаємо увагу, що посвідчення, отримані до 31.12.2018 вважаються з 1 січня 2020 р. недійсними.

Дійсними до заміни в установленому порядку є посвідчення: 

  • учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3); 
  • особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2 і 3), потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г);
  • дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д);
  • дружини (чоловіка), опікуна дітей померлого громадянина із числа (ліквідаторів, потерпілих), смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

 


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua