Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Східне міжрегіональне управління Держаної служби України з питань праці інформує про надання інформаційної підтримки бізнесу в умовах воєнного часу [11 травня 2022  12:51]

Після початку військової агресії російської федерації Держпраці та її територіальні органи зупинили проведення інспектувань та зосередилися на забезпеченні працівників і роботодавців консультаціями та технічними порадами. В таких умовах Держпраці використовує всі можливі засоби для поширення інформації з питань праці. 

Для підтримки економіки країни у воєнний час, для збереження виробничих потужностей багато суб'єктів господарювання переміщують своє обладнання із зони активних бойових дій на безпечні території, шукають нові виробничі приміщення. Підтримку таким підприємцям надає Уряд країни спільно з Міністерством економіки України. На сьогодні активно продовжується реалізація програми з релокації українських підприємств. 

На виконання Окремого доручення в.о. Голови Держпраці Ігора Дегнери від 05.05.2022 інформуємо Вас про розширення реалізації проекту Держпраці щодо консультаційної підтримки релокованих підприємств на всі регіони України та усі категорії суб'єктів господарювання з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану. 

Водночас повідомляємо, що багато корисної інформації для роботодавців та працівників розміщується:
• на офіційних веб-сайтах Державної служби України з питань праці https://dsp.gov.ua ;
• Міжрегіонального управління https://smu.dsp.gov.ua;
• на сторінках у соціальних мережах,
• на Telegram-кaнaлi Міжрегіонального управління https://t.me/smudsp.

Інспектори праці надають індивідуальні консультації працівникам та підприємця м Донецької та Луганської областей, безпосередньо спілкуються з людьми тощо. 

Крім того, Держпраці не припиняє консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua