Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

«5-7-9»: для підприємців презентували Державну Програму доступних кредитів [18 січня 2023  13:52]

Можливість скористатися доступними кредитами для підприємців початківців – це питання було у фокусі уваги під час онлайн семінару, організованому фахівцями Слов’янського міського центру зайнятості у рамках Консалтингового простору «Перспектива» 16 січня 2023 року за участі представників Ощадбанку. До заходу було запрошено близько 20 осіб приватних підприємців – початківців. 

Під час семінару присутні мали можливість через платформу Zoom поспілкуватися із заступником начальника управління Ощадбанку з питань кредитування Олегом Вакуленко та керуючій відділенням Ощадбанку Мариною Поповою корті охоче відповіли на низку запитань, які цікавили слухацьку аудиторію. 

Учасникам зустрічі була надана змістовна інформація про те, як стати учасником програми, хто може отримати кредит під мінімальну ставку 5%, за що знижують ставку тим, хто вже отримав кредит, а також на що потрібно звернути особливу увагу, подаючи банку заявку на кредитування, та де і коли можна буде проходити безкоштовні курси для підприємців. 

Бесіда викликала жвавий інтерес у присутніх представників бізнесу та пройшла у вигляді дискусії. Такий формат зустрічі дуже сподобався присутнім тому, що вони могли поспілкуватися та отримати чіткі відповіді на нагальні питання від фахівців банківської установи. 

Також для підприємців, які зацікавились участю у програмі, заплановано проведення консультативних та тренінгових семінарів. Слов’янський міський центр зайнятості планує проводити такі онлайн зустрічі і надалі.


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua