Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Фахівці Слов’янського міського центру зайнятості завітали в гості в м. Дніпро, до релокованого зі Слов’янська підприємства «Madam salon» [18 січня 2023  13:54]

Артур Манвелов та Галина Даниленко – підприємці з м. Слов’янська. До повномасштабного вторгнення вони мали успішний та процвітаючий бізнес по виготовленню модельного жіночого взуття, з власною маркою “ Madam salon”. Їхня продукція мала значний попит, як серед місцевих жителів, так і за межами міста. Після повномасштабного вторгнення, було прийняте нелегке рішення поїхати з міста, вивезти обладнання та само підприємство до м. Дніпро. Єдиною перешкодою , яка постала на шляху відновлення та початку роботи - це кваліфіковані кадри, а саме вони потребували фахівців з таких професій, як майстер виробництва, фрезерувальник взуття та швачка. 

Дізнавшись про потреби роботодавців, Слов’янський міський центр зайнятості запропонував свою допомогу у підборі персоналу з числа безробітних, які перебували на обліку центрі та проживали в м. Дніпро. Вислухавши всі побажання роботодавця, та ознайомивши з актуальними програмами отримання компенсацій, допомогли організувати зустріч відібраних претендентів з числа ВПО, на новому місті розташування Слов’янського підприємства. Після успішно пройденої співбесіди, відібрані кандидати були працевлаштовані під компенсацію згідно постанови №331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. 

Роботодавці знайшли кваліфікованих фахівців, а безробітні омріяну роботу. А Слов’янський міський центр зайнятості й надалі буде продовжувати роботу з релокованими підприємствами, надаючи їм свою допомогу.


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua