Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Слов’янська дзюдоїстка – срібна призерка Кубку Європи [20 березня 2023  15:51]

Представниця Донецької області Аліна Шилова виборола друге місце на змаганнях, які пройшли 18-19 березня у Ризі. 20-річна спортсменка здобула срібну медаль у ваговій категорії до 57 кг, повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Аліна перемогла суперниць із Польщі та Південно-Африканської Республіки, у півфіналі здолала опір нідерландки Вери Рапсе, після чого у фіналі, на жаль, поступилася латвійці Анастасії Сокирянській.

Аліна Шилова – майстер спорту України. Вона є вихованкою Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, входить до постійного складу відділення дзюдо Школи вищої спортивної майстерності регіону та до складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2023 рік.

Тренери спортсменки - Віталій Іванисенко та Дмитро Ігнатенко.

Вітаємо з успішним виступом, бажаємо подальших успіхів та перемог!