Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВЦА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Розпорядження міського голови від 15.05.2015 № 166-р
Оприлюднено 19.05.2015

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 15.05.2015 № 166-р
м.Слов’янськ

Про створення робочої групи
з організації заходів щодо
реалізації проекту “Житло для
переселенців” за грантове фінансування ЄС
у місті Слов'янську

З метою організації відповідних заходів щодо реалізації проекту міської ради «Житло для переселенців», проект став переможцем Конкурсу Європейського Союзу «Підтримка громад, що опинилися під впливом конфлікту в Україні» (далі — проект), який передбачає реконструкцію гуртожитків по вул. Свердлова, 8 та вул. Чубаря, 28а в м.Слов'янську, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі рішення Слов’янської міської ради від 03.04.2015 №5-LXXVI-6 «Про надання згоди на реалізацію проекту міської ради «Житло для переселенців», переможця Конкурсу ЄС «Підтримка громад, що опинилися під впливом конфлікту в Україні»:

1.Створити робочу групу з організації заходів щодо реалізації проекту «Житло для переселенців»за грантове фінансування ЄС у місті Слов'янську та затвердити її склад (додаток1);

2. Доручити робочій групі, створеній відповідно до п.1 цього розпорядження, забезпечити координацію діяльності виконавчих органів Слов'янської міської ради для вирішення необхідних питань відносно фінансової, звітної документації, необхідної для взаємодії з міжнародною організацією технічної допомоги ЄС, визначення обсягів робіт та їх вартості у відповідності до умов грантової угоди в частині реалізації проекту та розробити план реалізації проекту «Житло для переселенців»у місті Слов'янську. 

3. Доручити заступнику міського голови Д.В.Сівашу (координатору проекту, відповідно до грантової угоди) забезпечити координацію діяльності робочої групи, організацію офісу проекту. 

4. Затвердити положення про робочу групу з організації заходів щодо реалізації проекту “Житло для переселенців” за грантове фінансування ЄС у місті Слов'янську (додаток 2). 

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою. 


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                            О.В.Зонтов


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВЦА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua