Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Чемпіонат Донецької області з самбо [16 березня 2015  15:12]

15 березня в спортивному залі Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету відбулись змагання чемпіонату Донецької області з самбо серед юнаків. Участь у змаганнях прийняли 45 спортсменів віком від 9 років і старші. Позмагатися та виявити сильніших приїхали команди з Слов’янська, Краматорська, Красноармійська та Красного Лиману. 

Після завершення всіх поєдинків визначилися переможці та призери у своїх вікових та вагових категоріях, які нагороджені грамотами. 

У загальнокомандному заліку команда Слов’янська посіла перше місце; спортсмени Красноармійська – друге місце; третіми стали представники Красного Лиману. 

Чемпіонами змагань серед слов’янських спортсменів стали:

  • Кутелья Денис (бійцівський клуб «Тріада», тренер Безуглий А.А.);
  • Орловський Владислав (бійцівський клуб «Тріада», тренер Безуглий А.А.);
  • Стукало Євген (бійцівський клуб «Тріада», тренер Безуглий А.А.);
  • Пашков Єгор (спортивний клуб рукопашного бою «Беркут», тренер Чечинов І.Д.).

© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua