Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 03.01.2018 № 16
Оприлюднено 09.01.2018

С Л О В ’ Я Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 03.01.2017 № 16
м. Слов’янськ

Про затвердження вартості харчування
учнів закладів загальної середньої освіти


З метою організації повноцінного харчування учнів закладів загальної середньої освіти, які потребують соціальної підтримки, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» (із змінами), керуючись ст.5 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 56 Закону України «Про освіту», ст. 22 Закону України «Про загальну середню освіту», підпунктом 6 пункту «а» ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Затвердити з 01.01.2018 року вартість безкоштовного харчування для учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, визначених у «Порядку надання пільг на оплату за харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах та НВК №1 за рахунок місцевого бюджету м. Слов’янська», затвердженому рішенням Слов’янської міської ради від 15.02.2017 № 7-ХХ-7, у розмірі: 

1.1. одноразового харчування для учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти – 10,00 грн; 

1.2. вартість харчування для вихованців пільгових категорій Слов’янської загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів №1 – 45,00 грн. у день.

2. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський) забезпечити облік та звітність з використання коштів, які виділяються на пільгове харчування, відповідно до чинного законодавства. 

3. Фінансовому управлінню (Ковальов) проводити фінансування витрат на цілі, визначені даним рішенням, у межах коштів, передбачених у кошторисах закладів загальної середньої освіти на харчування. 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


526Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua