Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Перевір свої дані

До уваги мешканців міста!

Органом реєстрації місця проживання Слов’янської міської ради розпочато прийняття картотек від ОСББ, ЖБК, управляючих компаній.

З метою внесення відомостей до електронного реєстру мешканців міста Слов’янська, запрошуємо перевірити достовірність та правильність даних зареєстрованих осіб в певному житловому приміщенні у відділі з ведення реєстраційного обліку місця проживання, який розміщено в приміщенні ЦНАПа міста Слов’янська.

Правильність внесення даних забезпечить у подальшому спрощення отримання адміністративних послуг у ЦНАП міста Слов’янська, в тому числі щодо видачі довідки про склад зареєстрованих осіб у житловому приміщенні.

Для проведення перевірки необхідно надати для огляду документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, посвідка на проживання для іноземців), свідоцтво про народження (для малолітніх дітей), свідоцтво про шлюб (у разі зміни прізвища зареєстрованої особи), документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно або право користування житловим приміщенням.

Телефон для довідок: (06262) 2-13-75.

Прийом здійснюється з понеділка по четвер з 08:00 до 16:00, в п’ятницю - до 15:00.

Перелік багатоквартирних будинків, картотеки по яким прийнято (постійно оновлюється):

 


37202Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua