Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Бюджет участі - 2021

У 2021 році Слов’янська міська рада продовжує реалізовувати інструмент безпосереднього впливу мешканців міста на бюджетну політику - Бюджет участі.

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю Слов'янська брати участь в розподілі частини коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та голосування за них. Слов’янці можуть подавати проекти, пов’язані з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як їх проекти реалізують в рамках бюджету 2020 року.

Проект – пропозиція (завдання), що подана автором письмово у вигляді бланку-заяви або онлайн на веб-платформі “Бюджет участі міста Слов'янська” із застосуванням засобів ідентифікації громадян через BankID або ЕЦП, яка не суперечить чинному законодавству, реалізація якої знаходиться в межах компетенції виконавчих органів Слов’янської міської ради та спрямована на вирішення окремої проблеми протягом бюджетного року.

Види проектів:

Малий проєкт – це проєкт, що реалізовуватиметься на території віддалених мікрорайонів Слов’янської міської територіальної громади, визначених межами діяльності органів самоорганізації населення «Семенівка і Високо-Іванівка"», «ЖД-2», "Східний", "Словважмаш", "Лимани", частини «Северний» (вул. Вітебська, вул. Рокоссовського, вул. Л.Українки, вул. Керченська, вул. Лісна, пров. Вітебський, пров. Керченський), а також на території смт. Андріївка, смт. Билбасівка, с. Торець, селища Мирне, загальна сума кошторису якого не перевищує 200 000 грн.

Великий проєкт – це проєкт міжрайонного, загальноміського значення, із загальною сумою кошторису, що не перевищує 330 000 грн. та реалізація якого відбуватиметься на території Слов’янської міської територіальної громади, крім мікрорайонів, визначених для малих проєктів.

Автор проєкту - особа, яка досягла 14-річного віку, є громадянином України, має реєстрацію місця проживання в Слов’янській міській територіальній громаді або місце роботи, навчання, проходження служби тощо на території громади, про що є підтверджуючі документи.

У 2021 році на реалізацію громадських проектів з міського бюджету планується виділити 2 млн. 500 тис. грн.

Максимальна вартість одного малого проекту не повинна перевищувати 200 тис.грн. Загальна сума коштів для реалізації малих проектів-переможців складає 1,5 млн. грн.

Максимальна вартість одного великого проекту не повинна перевищувати 330 тис.грн. Загальна сума коштів для реалізації великих проектів-переможців складає 1 млн. грн. 

Проекти мають бути спрямованими на благоустрій, вдосконалення інфраструктури та вирішення соціальних потреб мешканців міста. Результат реалізації проекту має бути загальнодоступним. 

В рамках Програми не фінансуватимуться проекти, реалізація яких відбуватиметься на території загальноосвітніх та дошкільних закладів міста.

Голосування – процес визначення мешканцями міста віком від 14 років проектів-переможців шляхом голосування на веб-платформі “Бюджет участі міста Слов'янська” або шляхом заповнення паперового бланку в пунктах для голосування, в тому числі мобільних (виїзних);

Особа, яка приймає участь у голосуванні - особа, яка досягла 14-річного віку, є громадянином України, має реєстрацію місця проживання в місті Слов’янську або місце роботи, навчання, проходження служби тощо на території міста, про що є підтверджуючі документи. 

 

Як відбувається процес Бюджету участі?

 • Слов’янці подають свої ідеї у вигляді оформленого проекту.
 • Мешканці міста голосують за проекти.
 • Міська рада реалізує проекти, які набрали нaйбільшу кількість голосів в своїй категорії за рахунок міського бюджету.

З яких етапів складається процес? 

 • ПОДАННЯ ПРОЕКТІВ (14.04.2021 - 14.05.2021)
  Автори подають належним чином оформлені проекти до міської ради за адресою: м.Слов’янськ, площа Соборна 2, каб.413 (відділ з питань внутрішньої політики) або онлайн на веб-платформі “Бюджет участі міста Слов’янська” із застосуванням засобів ідентифікації громадян через BankID або ЕЦП. 

 • АНАЛІЗ ПРОЕКТІВ (до 07.06.2021)
  Виконавчі органи міської ради розглядають проекти за змістом та можливістю їх реалізації. Формується перелік проектів, які допускаються до голосування. 

 • ГОЛОСУВАННЯ (17.06.2021 - 08.07.2021)
  Жителi мiста голосують онлайн або у пунктах для голосування. Автори рекламують та просувають свої проекти, щоб отримати найбiльшу кiлькiсть голосiв. 

 • ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦIВ (до 12.07.2021)
  Переможцями може бути кiлька проектiв, які набрали найбільшу кількість голосів підтримки та сумарна вартість реалізації яких не перевищуватиме 2 млн. 500 тис.грн. 

 • РЕАЛIЗАЦIЯ (до 31.12.2021)
  Міська рада втiлює в життя iдеї містян.

СУПРОВІДНІ ДОКУМЕНТИ

Рішення міської ради від 24.02.2021 № 20-IV-8 "Про затвердження міської цільової Програми «Бюджет участі міста Слов’янська» на 2018-2022 роки у новій редакції"

Рішення міської ради від 17.03.2021 № 30-IVI-8 «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.01.2018 № 14-XXXIX-7 «Про Координаційну раду з питань реалізації міської цільової Програми «Бюджет участі міста Слов’янська» на 2018-2022 роки»

Межі комітетів мікрорайонів м.Слов'янська

Бланк-заява проекту

Календарний план реалізації Бюджету участі - 2021

Орієнтовний цінник матеріалів та робіт


ЗВІТ ПРО СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ - 2021


ЗВІТ ПРО СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ - 2020


БЮДЖЕТ УЧАСТІ - 2020


ЗВІТ ПРО СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ - 2019


БЮДЖЕТ УЧАСТІ - 2019


ЗВІТ ПРО СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ - 2018


БЮДЖЕТ УЧАСТІ - 2018


22532Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua