Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Слов’янський дзюдоїст – золотий призер Кубку Європи серед кадетів [26 березня 2024  13:06]

Змагання, які зібрали понад п’ятсот спортсменів віком до 18 років із 21 країни, відбулись 23-24 березня у Словаччині.

16-річний представник Донеччини Аркадій Самойлов, який у теперішній час виступає за Слов’янську громаду, здобув для України золоту медаль у ваговій категорії до 90 кг.

Він відзначився чотирма перемогами, довівши перевагу над суперниками з Польщі, Чехії, Румунії та Казахстану.

Загалом збірна України на Кубку Європи серед кадетів здобула 5 золотих, 3 срібних, 6 бронзових медалей та посіла 1 місце в загальнокомандному заліку.

Аркадій Самойлов – майстер спорту України, дзюдоїст Обласної КДЮСШ та Школи вищої спортивної майстерності. Донеччину представляє з 2024 року, до цього виступав на змаганнях за Одеську область. Наставниками Аркадія є його батько Дмитро Самойлов і тренер-викладач ОКДЮСШ і ШВСМ Донеччини Дмитро Ігнатенко.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та досягнення нових спортивних вершин!

За інформацією управління фізкультури та спорту ДонОДА.