Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Оголошення про конкурс на посаду керівника закладу освіти сфери культури [27 січня 2022  10:56]

Відділ культури Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації (м. Слов'янськ, пл. Соборна, 2) оголошує з 27.01.2022 конкурсний добір на посаду керівника закладу освіти сфери культури: директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 2».

Для участі у конкурсі приймаються заяви від осіб, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню посадових обов’язків. 

Документи приймаються з дати оголошення конкурсного добору з 27 січня 2022 року до 26 лютого 2022 року включно (протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу) за адресою: м. Слов'янськ, пл. Соборна, № 2, адміністративне приміщення Слов'янської міської ради, каб. № 403. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надає відповідальна особа відділу культури:

Формування конкурсної комісії для добору керівника закладу культури буде відбуватись з моменту оголошення конкурсу з 27.01.2022. Трудовий колектив подає до складу конкурсної комісії для добору керівника закладу освіти сфери культури 3 кандидатури, які не є членами трудового колективу. Громадські організації, мета діяльності яких відповідає галузевим напрямам діяльності закладів освіти сфери культури, у яких проводиться конкурсний добір, подають 3 кандидатури від кожної. Строк подання пропозицій для формування конкурсної комісії до 09.02.2022. Жеребкування на відбір членів конкурсної комісії з числа громадських організацій відбудеться 11.02.2022 року в приміщенні Слов'янської міської ВЦА. 

Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду керівника комунального закладу освіти сфери культури. 

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи (ст. 214 Закону України «Про культуру»):

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту (в тому числі щодо володіння державною мовою), трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту (в тому числі документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою); два рекомендаційних листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Відділу культури Слов'янської міської ВЦА не пізніше 26.02.2022. 

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. 

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації. 

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі подані кандидатами документи оприлюднюются на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". 

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Відділу культури Слов'янської міської ВЦА, які передаються конкурсній комісії. 

На засіданні конкурсної комісії під час проведення співбесіди кандидати повинні презентувати проекти програм розвитку закладу освіти сфери культури на один і п’ять років. 

Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". 


1129Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua