Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проєкту розпорядження керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області [04 лютого 2022  15:41]

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта -
проєкту розпорядження керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області «Про встановлення ставки туристичного збору на території Слов'янської міської територіальної громади».

Розробник – управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області. 

Проєкт регуляторного акта розроблено відповідно до статті 268 Податкового кодексу України. З метою дотримання норм чинного законодавства щодо порядку нарахування та сплати податку, а також наповнення доходної частини бюджету громади за рахунок надходження туристичного збору від юридичних та фізичних осіб.

Проєкт регуляторного акта передбачає правове регулювання господарських і адміністративних відносин між суб'єктами господарювання, органами державної влади та фіскальними органами. 

Проєкт регуляторного акта «Про встановлення ставки туристичного збору на території Слов'янської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені в мережі Інтернет на офіційному вебсайті Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області за посиланням: http://docs.slavrada.gov.ua/prregact/ у розділі «Проєкти регуляторних актів» у строки визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". 

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. 

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати на електронну пошту: econom@slavrada.gov.ua та в письмовій формі за адресою: 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, пл.Соборна, 2, каб.202.


862Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua