Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Про розслідування нещасних випадків на виробництві [27 вересня 2022  09:40]

Попри умови воєнного стану страхові експерти Слов`янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжують свою роботу, у тому числі беруть участь у розслідуваннях нещасних випадків на підприємствах та проводять профілактичні заходи щодо їх запобігання. 

Щодо кожного нещасного випадку створюється комісія з розслідування за участю фахівців Фонду соціального страхування України. 

За рекомендаціями Держпраці, створення комісій та проведення розслідувань за нещасними випадками відбувається виходячи з міркувань безпеки для членів комісії (спеціальної комісії) та самої можливості проведення розслідування. У разі неможливості його проведення через загрозу життю та здоров’ю членам комісії, пропонується максимально фіксувати, збирати та документувати інформацію, що надходить або стає відомою про нещасні випадки на виробництві, з метою їх подальшого розслідування після нормалізації ситуації. Щодо розпочатих та незавершених через бойові дії розслідувань (спеціальних розслідувань) нещасних випадків, пропонується продовжити строки їх розслідування до створення умов щодо належного їх завершення. 

Також нагадуємо, інформацію про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві страхувальники можуть повідомити, зателефонувавши за номерами телефонів: 066-237-82-92 та 050-598-51-05, - та надіслати повідомлення на електронну адресу відділення - slav.dn@fssu.gov.ua .


1274Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua