Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Правильне користування газовими приладами у побуті — запорука безпеки [16 травня 2023  10:35]

Чи знаєте ви, що газ — це не тільки головний енергетичний ресурс повсякденного побуту, але й потенційна загроза нашому життю? 

При користуванні газовими приладами у приміщенні важливо пам’ятати про особисту відповідальність за вашу безпеку та безпеку вашої родини!

Аби не стати жертвою удушшя від природного газу або отруєння чадним газом, пожежі чи вибуху, пов'язаних з порушенням правил безпечного користування газовими приладами, «Донецькоблгаз» підготував коротку інструкцію для кожного абонента.

1. Регулярно перевіряйте газові прилади та трубопроводи на наявність витоків газу. Для цього надавайте доступ до газових приладів представникам вашого міськгазу.

2. Використовуйте газові прилади лише за призначенням. Наприклад, обігрів приміщення за допомогою газової плити може призвести до пожежі чи отруєння чадним газом.

3. Перекривайте газові крани перед приладами, якщо не користуєтесь ними.

4. Якщо ви є власником приватного будинку та вами планується тривала відсутність у помешканні, необхідно перекрити газовий кран перед вашим будинком.

5. Відкривайте кватирки перед та залишайте у відкритому положенні під час користування газовими приладами - це дозволить зменшити ризик отруєння чадним газом.

Виявили запах газу? Помітили несправність на плиті? Одразу звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби АТ «Донецькоблгаз» за номером 104. Крім того, працюють телефони Управлінь по газопостачанню та газифікації, за якими необхідно звертатися у випадку аварій:

Слов’янське УГГ - 099 274 00 92

Лише протягом квітня цього року через аварійно-диспетчерські служби філій АТ «Донецькоблгаз» зареєстровано 1433 заявки. Кожен виклик — це відповідальність газовиків перед вами! Будьте відповідальними і ви — дотримуйтесь правил безпеки!

Більше інформації на сайті: https://oblgaz.donetsk.ua/  


1685Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua