Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Як звернутись до міського голови ?

Звернутись до Слов'янського міського голови громадяни можуть :

  • В ході проведення особистого прийому. З графіками особистого прийому громадян міським головою можна ознайомитися в розділі “Звернення громадян - Графіки прийому” офіційного сайту Слов'янської міської ради або за посиланням

  • Особистий прийом громадян здійснюється згідно Порядку організації і проведення особистих, виїзних прийомів громадян та телефонного зв'язку “Гаряча лінія” з питань, що належать до компетенції Слов'янської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Слов'янської міської ради (додається).

    В окремих випадках, у разі відсутності громадян, які були записані за попереднім записом на прийом, він може бути завершений раніше регламентної години.

  • Написати звернення (зразок) та надіслати його поштою за адресою: 84122, м.Слов’янськ, пл.Соборна,2. 

  • Звернутися письмово через поштову скриньку до міського голови, що розташована в холі адмінбудівлі Слов'янської міської ради (пл.Соборна, 2). 

  • Передати особисто або через уповноважену особу письмове звернення до Громадської приймальні (каб.105) адмінбудівлі Слов'янської міської ради. Прийом документів з 8:00 год. до 17:00 год. щоденно крім суботи, неділі та святкових днів. На вимогу громадянина, який подав звернення до міської ради, на першому аркуші копії звернення (у разі її наявності) проставляється реєстраційний штамп, дата надходження та реєстраційний індекс звернення. 

Порядок розгляду письмових звернень громадян у Слов’янській міській раді, затверджений рішенням виконкому від 15.02.2017 №125 “Про затвердження порядку розгляду письмових звернень громадян у Слов'янській міській раді”.

Телефон для довідок: (06262) 2-11-20.


29884Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуальнопошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua