Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Державний реєстр виборців

В Україні створений і діє Державний реєстр виборців. Це одна спільна база, в яку включені всі виборці України. База знаходиться в Центральній виборчій комісії, і всі відділи, які займаються оновленням Реєстру, підключені до неї через закриту комп'ютерну мережу. Після набрання чинності Закону України "Про Державний реєстр виборців", відповідно до ст.34 цього Закону в Слов'янській міській раді було створено відділ ведення Державного реєстру виборців. У своїй діяльності працівники відділу ведення Державного реєстру виборців керуються Конституцією України, Законом України «Про Державний реєстр виборців», «Про інформацію», «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», «Про державну службу», «Про звернення громадян »та іншими нормативними актами.

Відповідно до закону України «Про Державний реєстр виборців» одне із завдань відділу полягає в тому, щоб база даних Реєстру була цілісною і повною. Для цього Законом передбачено щомісячне оновлення даних бази Реєстру на підставі відомостей, що подаються певними установами і відомствами.

Слов'янський відділ ведення Державного реєстру виборців (СВВДРВ) взаємодіє з міським відділом ГУ ДМС України в Донецькій області, міськрайонним управлінням юстиції, міськрайонним судом, управліннями та відділами Слов’янської міської ради. Так, МВ ГУ ДМС подає відомості про громадян, яким у наступному місяці виповниться 18 років, які протягом попереднього місяця набули громадянста України та отримали тимчасове посвідчення громадянина України або паспорт громадянина України (громадянство України яких припинено); виборців, які протягом попереднього місяця отримали паспорт громадянина України у зв'язку зі зміною прізвища, імені, по батькові, дати або місця народження; виборців, які протягом попереднього місяця зареєстрували своє місце проживання (або зняті з реєстрації за місцем проживання). 

Відділ ДРАЦС подає відомості про виборців, смерть яких зареєстровано протягом попереднього місяця; міськрайонний суд - про громадян, які протягом попереднього місяця були визнані недієздатними або було скасовано рішення про визнання іх недієздатними. 

Працівниками відділу постійно проводиться роз'яснення необхідності уточнювати або звіряти свої особисті дані в Реєстрі через засоби масової інформації та в особистій бесіді з громадянами. На сьогоднішній день вже проведено велику роботу щодо обробки персональних даних кількох десятків тисяч мешканців міст Слов'янська, Миколаївки, Святогірська. 

Своєю кропіткою працею працівники Відділу роблять все можливе, щоб голос виборців не був втрачений і щоб кожен мешканець Слов'янська, Миколаївки, Святогірська, який має право голосу, міг знайти себе в списках під час проведення виборів. 

Реєстр виборців постійно підтримується в актуальному стані. Життя щогодини вносить свої корективи в події, що відбуваються. 

Хтось у нашому місті змінив прізвище у зв'язку зі вступом у шлюб, переїхав на нове місце проживання, відзначив вісімнадцятиріччя, який дозволяє брати участь у виборних кампаніях. Всі ці зміни повинні знайти своє відображення в Реєстрі. З одного боку - на підставі щомісячного оновлення за відомостями, наданими офіційними службами, з іншого - на підставі особистої звірки виборців. 

Нагадуємо, что не лише в період проведення виборчих компаний, а в будь-який зручний для себе час КОЖЕН виборець має право звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців стосовно неправомірного включення (невключення) до Реєстру, виправлення недостовірніх відомостей Реєстру стосовно своїх персональних даних чи персональних даних інших осіб. Також виборець має право отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свои персональні дані, внесені до Реєстру, змінювати місце свого голосування на час проведення виборів.

Віднедавна Державний реєстр виборців став на крок ближчим до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати "Особистий кабінет виборця". Цей програмний ресурс функціонує на Офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до Реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на Вашу електронну адресу надійде відповідь. Всі звернення виборців, які надійдуть через мережу Інтернет, будут ретельно перевірятися працівникаміи відділу ведення Державного реєстру виборців шляхом звернення до відповідних служб, визначених ст. 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", і лише за результатом перевірки приймається рішення про включення виборця до Реєстру або про внесення змін до його персональних даних. Саме тому при внесенні запиту щодо включення виборця до Реєстру чи перевірки виборцем своїх персональних даних в Реєстрі через вказаний Інтернет-ресурс в обов'язковому порядку варто дотримуватись наступних правил:

  • вказувати достовірні відомості у відповідності до даних паспорта громадянина України;
  • дані вносити лише державною, тобто українською мовою, з дотриманням правил українського правопису.

Відповідно до Закону, Реєстр ведеться українською мовою, тому особисті дані з Реєстра потрібно звіряти з даними на першій сторінці паспорта. Особливо зверніть увагу на літери у прізвищі: і, и, є, е. Наш регіон багатонаціональний і великої кількості прізвищ, імен та по-батькові немає в словниках. У різних людей вони пишуться по-різному. Важливо, щоб Ваші дані збігалися з даними в паспорті.
 
Необхідно, маючи при собі паспорт, а в разі зміни персональних даних, документи і копії, що підтверджують ці зміни, звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Слов'янської міської ради, який знаходиться за адресою: пл.Соборна 2, каб.404, 405, телефон для довідок 2-68-34

У разі хвороби або нездатності пересуватися самостійно можна довірити процедуру внесення змін своєму родичу, сусідові, соціальному працівнику терцентру, прикріпленому для обслуговування інваліда або самотньої літньої людини. При цьому довірена особа пред'являє свій паспорт та довіреність громадянина, чиї дані необхідно звірити. У довіреності зазначаються прізвище, ім'я, по батькові та адресу проживання особи, на чиє ім'я виписується довіреність. 

І не відкладайте свій візит до відділу ведення Державного реєстру виборців. Це стосується і тих, хто зареєстрований і проживає на території міст Миколаївки і Святогірська, а також тих, хто вже довгий час проживає і працює в іншому населеному пункті. 

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право - право вибору.


25882Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика