Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Загальні відомості

Слов'янська міська рада є органом місцевого самоврядування, що представляє територіальну громаду Слов'янська та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування. 

Слов'янська міська рада у своїй діяльності керується:

Виконавчими органами міської ради є її виконавчий комітет, відділи, управління та інші створювані радою виконавчі органи.

Виконавчі органи міської ради підконтрольні й підзвітні міській раді, а з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольні відповідним органам виконавчої влади.

Слов'янський міський голова є головною посадовою особою територіальної громади Слов'янська. Він очолює виконавчий комітет міської ради, головує на його засіданнях.

Повноваження міської ради, її виконавчих органів та міського голови визначаються Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Структура виконавчих органів міської ради, загальна чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів затверджена рішенням Слов'янської міської ради від 05.04.2019 №8-LXIII-70.

З метою зміцнення трудової дисципліни, ефективного використання прав службовців й робочого часу, створення необхідних організаційних та економічних умов для нормальної високопродуктивної роботи, застосування до порушників трудової дисципліни засобів дисциплінарного впливу затверджено Правила внутрішнього трудового розпорядку та Кодекс професійної етики працівників Слов'янської міської ради.

Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" територіальним громадам надається право брати участь у процесі прийняття рішень та висловлювати позицію громадян.

Члени територіальної громади здійснюють своє право на участь у місцевому самоврядуванні як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування.

Формами безпосереднього здійснення місцевого самоврядування членами територіальної громади є:

  • місцевий референдум;
  • загальні збори громадян за місцем проживання;
  • місцеві ініціативи;
  • вибори міського голови, депутатів місцевих рад;
  • громадські слухання;
  • індивідуальні та колективні звернення мешканців;
  • дорадче опитування громадян;
  • створення органів самоорганізації населення;
  • інші не заборонені законодавством форми здійснення місцевого самоврядування.


93027Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуальнопошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua