Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Міжрегіональне та міжмуніципальне співробітництво

Для Слов’янської міської ради актуальними є питання розвитку міжрегіонального та міжмуніципального співробітництва як одного з важелів сталого економічного зростання території міста. 

Протягом останніх років між Слов’янською міською радою та містами інших регіонів України, а також міжнародними організаціями укладені двосторонні договори та меморандуми загальною метою співпраці яких є оперативне реагування на проблеми, які з'явилися внаслідок збройного конфлікту, що негативно вплинули на стан прав і свобод громадян міста, розвиток громадського суспільства та соціально-економічне життя в цілому. 

1. Угоди, Договори, Меморандуми, Протоколи про економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Слов’янською міською радою та районами/містами територіально-адміністративними одиницями зарубіжних країн не підписувались. 

2. Угоди, Договори, Меморандуми, Протоколи про економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Слов’янською міською радою та структурами міжнародних організацій:

  • Меморандум про співпрацю між Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України» та Слов’янською міською радою, строк договору - 2014 рік;
  • Меморандум про взаєморозуміння між Програмою розвитку організації об'єднаних націй та Слов’янською міською радою, підписаний 30.09.2015, строк дії - один рік;
  • Меморандум про взаєморозуміння між Товариством Червоного Хреста України при підтримці Люксембурзького Червоного Хреста та Слов’янською міською радою, підписаний 14.09.2016, строк дії – до січня 2017.
  • Меморандум про взаєморозуміння між VNG International B. V. та Слов’янською міською радою про роботу над проектом «Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні», підписаний 14.03.2017, строк дії – січень 2016 – грудень 2017.
  • Меморандум про взаєморозуміння між Слов’янською міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа», підписаний 11.02.2016, строк дії - безстроковий.
  • Угода про спів партнерство між Слов’янською міською радою та Косівською районною радою, підписана 2.07.2018, строк дії – доки сторони зацікавлені у продовженні співробітництва.

3. Угоди, Договори, Меморандуми, Протоколи про економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Слов’янською міською радою та районами/містами територіально-адміністративними одиниць України:

  • Договір про спільну діяльність між містами Кам’янцем-Подільським (Хмельницької області) та Слов’янськом (Донецької області), підписаний 30.09.2011, строк дії – безстроковий;
  • Договір про спільну діяльність та співпрацю між містами Слов’янськ (Донецької області) та Коростень (Житомирської області), підписаний 09.12.2014, строк дії – безстроковий;
  • Угода про співпрацю між Самбірською міською радою Львівської області та Слов’янською міською радою Донецької області, підписаний 14.07.2015, строк дії – безстроковий.
  • Меморандум про співпрацю в розвитку промисловості м. Слов’янська, підписаний 19.07.2018, строк дії – п’ять років з моменту підписання.

Відповідно до вищевказаних документів та території міста реалізовані різні соціальні проекти в сфері охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення. Комунальні заклади та мешканці міста соціально незахищеної категорії отримали від донорських організацій гуманітарну допомогу.


1844Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua