Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 240
Оприлюднено 12.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 06.04.2016 № 240
м. Слов’янськ

Про встановлення опіки над
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи громадянкою (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над малолітніми онуками: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), що перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей Краматорської міської ради, мають статус дітей-сиріт, враховуючи, що мати, (інформація конфіденційна), батько дітей, (інформація конфіденційна), помер 09.07.2014 року (актовий запис від 11.07.2014 року №1654, складений відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції у Донецькій області), опікун дітей - (інформація конфіденційна) помер 21.01.2016 року (лист відділу державної реєстрації актів цивільного стану по м.Слов’янську Слов’янського міськрайонного управління юстиції ГТУ юстиції у Донецькій області від 18.03.2016 року № 904/03.2-45), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 31.03.2016 року, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна), опікуном над дітьми (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна).

2. Направити до служби у справах дітей Краматорської міської ради копію даного рішення для відома, користування та контролю в роботі.

3. Зобов’язати опікуна, (інформація конфіденційна), оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічних дітей, щороку до 06 квітня звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність.

4. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Свинаренко) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічних дітей та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини.

5. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):
5.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дітьми, закріпити за ними сімейного лікаря.
5.2 Забезпечити дітям двічі на рік проходження медичного огляду.
5.3. Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дітей, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.

6. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):
6.1 Забезпечити право дітей на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.
6.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дітей.

7. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення підопічних дітей на пільгових умовах.

8. Просити Слов’янський відділ поліції у Донецькій області (Альошин) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічних дітей та опікуна.

9. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі.

10. Рішення виконкому Слов’янської міської ради від 05.11.2014 року №407/2 «Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна)» вважати таким, що втратило чинність.

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


557Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика