Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 244
Оприлюднено 14.04.2016

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

Від 06.04.2016 № 244
м. Слов'янськ

Про дозвіл укладання договору
про поділ спадкового майна 


Розглянувши заяви та надані документи гр.(інформація конфіденційна), неповнолітніми (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна) про надання дозволу посвідчити договір поділу спадкового майна після померлого 26.01.2015 року (інформація конфіденційна). До складу спадкового майна входять: земельна ділянка (інформація конфіденційна) та житловий будинок (інформація конфіденційна), автомобіль (інформація конфіденційна). 

Спадкоємцями майна померлого є: батько - (інформація конфіденційна) щодо 5/8 часток спадкового майна; неповнолітні діти померлого - (інформація конфіденційна), та малолітній (інформація конфіденційна) – кожному по 1/8 частці спадкового майна (лист державного нотаріуса Першої Слов’янської державної нотаріальної контори – Причепи В.Р. від 15.03.2016 року №621/02-14). В результаті укладання договору про поділ спадкового майна у власність (інформація конфіденційна) перейде земельна ділянка (інформація конфіденційна) та житловий будинок номер (інформація конфіденційна), а неповнолітнім (інформація конфіденційна), та малолітньому (інформація конфіденційна), по 1/3 частці автомобілю (інформація конфіденційна). Враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 31.03.2016 року, згідно ч.3 ст.1267, ч.2 ст.1278 Цивільного кодексу України, Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 №296/5, у зв’язку з тим, що правочини за малолітніх вчиняють батьки за наявності дозволу органу опіки та піклування, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей", ст.34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконком Слов'янської міської ради

В И Р І Ш У Є: 

1. Дозволити (інформація конфіденційна) укласти та підписати договір про поділ спадкового майна, згідно якого у власність її малолітнього сина, (інформація конфіденційна), переходить 1/3 частка автомобілю (інформація конфіденційна). 

2. Дозволити (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), укласти та підписати договір про поділ спадкового майна, згідно якого у їх власність переходить по 1/3 частці автомобілю (інформація конфіденційна). 

3. Дозволити гр.(інформація конфіденційна) надати згоду неповнолітнім дітям (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), на укладання та підписання договору про поділ спадкового майна. 


Міський голова                                                                                                     В.М. Лях


374Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально



















Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика