Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.06.2016 № 404
Оприлюднено 21.06.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

від 15.06.2016 № 404
м. Слов’янськ

Про закріплення права
користування житловим приміщенням
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши клопотання служби у справах дітей Слов’янської міської ради щодо закріплення права користування житловим приміщенням, виконком встановив, що (інформація конфіденційна), перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, у зв’язку з тим, що мати, (інформація конфіденційна) померла 06.03.2014 року (інформація конфіденційна), батько, (інформація конфіденційна), позбавлений батьківських прав рішенням Слов’янського міськрайонного суду від 31.03.2016 року, рішенням Слов’янського міськрайонного суду від 31.03.2016 року над дітьми призначено опікуном/піклувальником (інформація конфіденційна), неповнолітня та малолітня (інформація конфіденційна) зареєстровані за адресою: (інформація конфіденційна), м.Слов’янськ, керуючись п.3 ч.1 ст.247 Сімейного кодексу України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш УЄ:

1. Закріпити за (інформація конфіденційна) право користування житловим приміщенням за адресою: (інформація конфіденційна) м.Слов’янськ. 

2. Дотримання права користування житловим приміщенням за (інформація конфіденційна) за адресою: (інформація конфіденційна), м.Слов’янськ, покласти на опікуна/піклувальника (інформація конфіденційна). 

3. Направити дане рішення до відділу ведення реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб Слов’янської міської ради для контролю та користування в роботі, з метою захисту житлових прав (інформація конфіденційна).


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


414Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика