Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.06.2016 № 421
Оприлюднено 22.06.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.06.2016  № 421

м. Слов'янськ

Про графікову подачу питної води


Розглянувши звернення комунального підприємства Слов'янської міської ради «Словміськводоканал» про дозвіл графікової подачі питної води підвищуючими водопровідними насосними станціями на 9-14 поверхові житлові будинки для рівномірного забезпечення питною водою п'ятиповерхових житлових будинків центральної частини міста, на які вода подається самопливом, керуючись ст.13 Закону України «Про питну воду й питне водопостачання», пп.6 ст.16 «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.08р. № 190, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати згоду на тимчасову зміну в режимі надання послуг з водопостачання, з урахуванням технічних можливостей водопостачального підприємства, - графікову подачу питної води підвищувальними водопровідними насосними станціями на багатоповерхові житлові будинки, незалежно від їх відомчої приналежності (графік додається). 

2. Комунальному підприємству Слов'янської міської ради «Словміськводоканал» (Шурко) забезпечити виконання затверджених графіків подачі питної води з забезпеченням гарантованого мінімального рівня подачі питної води населенню не менше 8 годин на добу – 4 години вранці та 4 години ввечері. 

3. Доручити управлінню житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради (Діденко) опублікувати дане рішення на веб-сайті міської ради. 

4. Термін дії даного рішення один рік з дати його прийняття. 

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 17.06.2015 № 320. 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шаповалова І.В.


Міський голова                                                                                                        В.М.Лях


512Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика