Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 03.08.2016 № 518
Оприлюднено 10.08.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 03.08.2016 № 518
м. Слов’янськ

Про надання дозволу територіальному
сервісному Центру в м.Краматорську
№1443 регіонального сервісного Центру
МВС в Донецькій області 


Розглянувши заяву та надані документи (інформація конфіденційна) про надання дозволу територіальному сервісному Центру в м. Краматорську №1443 регіонального сервісного Центру МВС в Донецькій області зареєструвати автомобіль марки (інформація конфіденційна) після померлого 26.01.2015 року батька, (інформація конфіденційна) по 1/3 частці якого належать її малолітньому сину (інформація конфіденційна) та неповнолітній дочці (інформація конфіденційна) на зняття з реєстрації автомобілю (інформація конфіденційна) та надання дозволу на його продаж, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 27.07.2016 року, згідно ст. 17 Закону України "Про охорону дитинства", ст. 177 Сімейного кодексу України, п.23 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 № 1388 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 № 1371), керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити територіальному сервісному Центру в м. Краматорську №1443 регіонального сервісного Центру МВС в Донецькій області зареєструвати по 1/3 частці (інформація конфіденційна). 

2. Дозволити територіальному сервісному Центру в м. Краматорську 1443 регіонального сервісного Центру МВС в Донецькій області зняти з реєстрації автомобіль (інформація конфіденційна). 

3. Дозволити (інформація конфіденційна) продати 1/3 частку автомобілю марки (інформація конфіденційна), яка належить її малолітньому (інформація конфіденційна) укласти та підписати договір купівлі-продажу. 

4. Дозволити неповнолітній (інформація конфіденційна) продати 1/3 частку автомобілю (інформація конфіденційна) укласти договір купівлі-продажу. 

5. Дозволити (інформація конфіденційна) надати згоду неповнолітній (інформація конфіденційна) на продаж 1/3 частки автомобілю (інформація конфіденційна) на укладання та підписання договору купівлі-продажу. 

4. Гроші від продажу 2/3 частки автомобіля марки (інформація конфіденційна) по 1/3 частці якого належать (інформація конфіденційна) та неповнолітній (інформація конфіденційна) внести на їх особисті рахунки, відкриті в банківській установі, про що повідомити службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова) в місячний термін з моменту укладання договору купівлі-продажу.


Міський голова                                                                                                  В.М. Лях


472Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика