Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 18.01.2017 № 36/7
Оприлюднено 26.01.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

від 18.01.2017 №36/7
м. Слов’янськ


Про розгляд звернення
гр. Бондаренко М.К. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Бондаренко Маріанна Костянтинівна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою дозволити перепланування квартири № 39 у житловому будинку № 8 по вул. Світлодарській у м. Слов’янську шляхом об’єднання санвузла, влаштування дверного прорізу, перенесення перегородок.
Надані: 

- договір купівлі-продажу квартири № 39 у житловому будинку № 8 по вул. Світлодарській у м. Слов’янську від 11.10.2016 року, посвідчений Орловою Л.О., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстровано в реєстрі за № 2715; 

- проект перепланування квартири № 39 в житловому будинку № 8 по вул. Світлодарській у м. Слов’янську, виконаний ПП «БПЕК» та погоджений балансоутримувачем житлового будинку КП «ЖЕК №7». 

Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. Бондаренко Маріанні Костянтинівні перепланування квартири № 39 у житловому будинку № 8 по вул. Світлодарській у м. Слов’янську шляхом об’єднання санвузла, влаштування дверного прорізу, перенесення перегородок, відповідно до погодженого проекту.

2. Рекомендувати гр. Бондаренко Маріанні Костянтинівні після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


351Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика