Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 № 46
Оприлюднено 03.02.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я 

Від 01.02.2017 №46
м. Слов’янськ

Про встановлення опіки над
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини-сироти у зв’язку з тим, що мати дитини, (інформація конфіденційна), померла 14.06.2015 року (актовий запис від 16.06.2015 року №1149, складений відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Слов’янську реєстраційної служби Слов’янського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені в свідоцтво про народження дитини відповідно до частини першої ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126,133,135 Сімейного кодексу України від 09.07.2015 року №00015564659, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Слов’янську реєстраційної служби Слов’янського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області), не має братів чи сестер, малолітній зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна). Опікун дитини – (інформація конфіденційна), померла 01.12.2016 року (актовий запис від 02.12.2016 року №1981, складений Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 25.01.2017 року, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна), опікуном над (інформація конфіденційна). 

2. Закріпити за (інформація конфіденційна) право користування житловим приміщенням за адресою: (інформація конфіденційна). 

3. Дотримання права користування житловим приміщенням малолітнім
(інформація конфіденційна), покласти на опікуна (інформація конфіденційна). 

4. Зобов’язати опікуна, (інформація конфіденційна), оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 01 лютого звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність. 

5. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Свинаренко) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини. 

6. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим): 
6.1. Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за ними сімейного лікаря. 
6.2. Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду. 
6.3. Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря. 

7. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський): 
7.1. Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання. 
7.2. Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини. 

8. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах. 

9. Просити Слов’янський відділ поліції у Донецькій області (Альошин) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та опікуна. 

10. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі. 

11. Рішення виконкому Слов’янської міської ради від 05.08.2015 року №394/1 «Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна)» вважати таким, що втратило чинність. 

12. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М..


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


386Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика