Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.02.2017 № 82
Оприлюднено 17.02.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

Від 15.02.2017 №82
м. Слов'янськ

Про дозвіл укладання договору
про поділ спадкового майна
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяви та надані документи (інформація конфіденційна) та неповнолітнім (інформація конфіденційна) про надання дозволу посвідчити договір поділу спадкового майна, одержаного у спадок після померлого (інформація конфіденційна). До складу спадкового майна входять: квартира (інформація конфіденційна) депозитний рахунок (інформація конфіденційна). Спадкоємцями майна померлого в рівних частках є дружина, померлого (інформація конфіденційна) та неповнолітній онук (інформація конфіденційна), по праву представлення, батько якого помер до відкриття спадщини (лист державного нотаріуса Першої слов’янської державної нотаріальної контори – Причепи В.Р. від 28.01.2017 №210/02-14). В результаті укладання договору про поділ спадкового майна у власність (інформація конфіденційна) переходять грошові заощадження (інформація конфіденційна). У власність неповнолітнього (інформація конфіденційна), переходить квартира, розташована за адресою: (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 08.02.2017 року, згідно ч.3 ст.1267, ч.2 ст.1278 Цивільного кодексу України, Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 №296/5, у зв’язку з тим, що правочини за малолітніх вчиняють батьки за наявності дозволу органу опіки та піклування, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей", ст.34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком Слов'янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити неповнолітньому (інформація конфіденційна) укласти та підписати договір про поділ спадкового майна, згідно якого у його власність переходить квартира, розташована за адресою: (інформація конфіденційна) Слов’янськ Донецької області. 

2. Дозволити (інформація конфіденційна) надати дозвіл неповнолітньому (інформація конфіденційна) на укладання та підписання договору про поділ спадкового майна.


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


444Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика