Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.02.2017 № 123
Оприлюднено 15.03.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я 

від 15.02.2017 № 123
м. Слов’янськ

Про списання на позабалансовий 
рахунок майна комунальної власності 
територіальної громади 
м.Слов’янська, яке знаходиться на балансі 
комунального підприємства «ЖЕК №1»Розглянувши звернення комунального підприємства «ЖЕК №1» від 26.01.2017 № 51 про списання з балансу на позабалансовий рахунок підприємства майна комунальної власності територіальної громади м.Слов'янська, виявленого як нестача в результаті проведеної позачергової інвентаризації у зв’язку з крадіжкою, враховуючи виписку з протоколу інвентаризаційної комісії комунального підприємства «ЖЕК №1» від 31.10.2016 року, керуючись рішенням Слов'янської міської ради від 30.09.2004 №25-XIX-24 «О полномочиях по управлению имуществом, относящимся к коммунальной собственности территориальной громады города Славянска», рішенням Слов'янської міської ради від 26.11.2014 №10-LXIX-6 «Об утверждении Порядка списания основных средств, находящихся в коммунальной собственности территориальной громады г.Славянска с баланса предприятий, учреждений, организаций», ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Дозволити списати з балансу на позабалансовий рахунок комунального підприємства «ЖЕК №1» майно комунальної власності територіальної громади м.Слов'янська виявлене як нестача в результаті проведеної інвентаризації (перелік додається). 

2. Директору комунального підприємства «ЖЕК №1» Сухачовій С.В. здійснити списання майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідно до вимог законодавчих актів України. 


Міський голова                                                                                                 В.М.Лях


317Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика