Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.02.2017 № 128
Оприлюднено 15.03.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ


Від 15.02.2017 № 128
м.Слов’янськ 

Про сприяння роботі комунальної установи
«Донецький обласний контактний центр" 


З метою забезпечення оперативного реагування на проблемні питання соціально-економічного життя, які порушуються у зверненнях, що надходять до комунального підприємства «Донецький обласний контактний центр», сприяння удосконаленню роботи зі зверненнями та недопущення зволікань щодо їх розгляду, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 31.07.2012 №524, керуючись ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про звернення громадян”, рішенням міської ради від 14.09.2016 №22-XV-7 “Про внесення змін до рішення міської ради від 25.05.2016 №15-XII-7 “Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та загальної чисельності працівників апарату міської ради та її виконавчих органів у новій редакції”(зі змінами), виконком Слов'янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Порядок взаємодії Слов'янської міської ради щодо організації розгляду звернень, які надходять до комунальної установи «Донецький обласний контактний центр» за єдиним телефонним номером і через Інтернет та на телефонну лінію, що працює за номером: 0-800-507-506 (додається). 

2.Начальникам відділів і управлінь міської ради, керівникам комунальних підприємств і підприємств, що надають послуги населенню, вжити заходів щодо оперативного реагування та своєчасного прийняття рішень по суті порушених у зверненнях питань, надання відповідей заявникам. 

3. Пункти 1,2,3 рішення виконкому Слов'янської міської ради від 18.05.2016 №347 “Про сприяння роботі комунальної установи “Донецький обласний контактний центр” вважати такими, що втратили чинність. 

4. Контроль за виконанням зазначеного рішення покласти на керуючого справами виконкому О.А.Огаркову.


Міський голова                                                                                                 В.М.Лях


302Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика