Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.02.2017 № 132/1
Оприлюднено 15.03.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.02. 2017 №132/1
м. Слов’янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами 


У виконком Слов’янської міської ради звернулася фізична особа-підприємець Ткаченко Вікторія Леонідівна, ідентифікаційний номер фізичної особи (конфіденційна інформація), витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (конфіденційна інформація), місце проживання: (конфіденційна інформація), з проханням дозволити розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку, строком на п’ять років. 

Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

В И Р І Ш У Є: 

1. Дозволити розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку, фізичній особі-підприємцю Ткаченко Вікторії Леонідівні, строком на один рік. 

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Ткаченко Вікторію Леонідівну: 
2.1. Укласти договори на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення. 
2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламних щитів впродовж дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку
2.3. За один місяць до закінчення терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами продовжити строк їх дії або демонтувати зовнішню рекламу, згідно Додатку, протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволів. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламних щитів покласти на управління архітектури та містобудування (Пахомов).
 
4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому вважати таким, що втратило чинність.


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


266Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика